ANASAYFA    |    BİLGİ EDİNME    |    İLETİŞİM    

 
12:56   BAŞKAN SARI’DAN SÜRÜCÜLERE ÖNEMLİ BİR UYARI…    09:38       11:02       16:57   ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANIMIZI MERSİN’DE GÖRMEKTEN MUTLU OLDUM.    19:01   BAŞKAN SARI’DAN KIŞ LASTİĞİ UYARISI…    11:48       09:34       12:07   BAŞKAN VEYSEL SARI’DAN ÖNEMLİ BİR UYARI."OKULLAR AÇILIYOR LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM"     09:36       19:01       20:20   VALİMİZ ALİ HAMZA PEHLİVAN’A HOŞ GELDİNİZ ZİYARETİ.    11:42   BAŞKAN SARI SÜRÜCÜLERİ KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ KONUSUNDA UYARDI.    10:49   BAŞKAN VEYSEL SARI TATİLE GİDECEK SÜRÜCÜLERİ UYARDI    21:30   BAŞKAN VEYSEL SARI JANDARMA TEŞKİLATININ 183. YILINI KUTLADI    12:11   BAŞKAN VEYSEL SARI 4.KEZ TŞOF YÖNETİMİNDE    17:11   TAKSİCİLERE YENİ SİSTEM: MÜŞTERİ, ŞOFÖRÜ PUANLAYACAK    09:43   MERSİN ESNAFI TALAT DİNÇER DEDİ    09:30   BAŞKAN VEYSEL SARI MESAİ ARKADAŞLARIYLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ    12:18       10:33    BAŞKAN VEYSEL SARI’DAN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA.   

 
Veysel Sarı Güven Tazeledi
 

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odasında üç ayrı adayın başkanlık için yarıştığı Olağan Genel Kurul demokratik ve büyük bir olgunluk içerisinde tamamlandı.

 

Tarih : 12 Ocak 2022 Çarşamba 09:40

     Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odasında üç ayrı adayın başkanlık için yarıştığı Olağan Genel Kurul demokratik ve büyük bir olgunluk içerisinde 7 ocak Cuma günü tamamlandı. Kullanılan 1117 delegenin oy kullanıldığı seçimde Veysel Sarı, oyların % 80’e yakın oy alarak tekrar Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odasının Başkanlığına seçildi.

 Kongre salonuna girişinde Mersin’li taksici, kamyoncu minibüsçü otobüsçü, oto galerici esnaf tarafından yoğun ilgi ve coşkulu tezahüratlarla karşılanan Veysel Sarı, seçimin de ilgi odağı oldu.

 Katılımı yüksek Genel Kurula Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, TESKOMB Adana birlik Başkanı Mehmet Yalçın, TŞOF Hukuk Baş Müşaviri Hüseyin Cahit Yıldırım, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Doğan Gündüz, Mersin Kunduracılar Odası Başkanı Fatih Özcan, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Mersin Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Abdulaziz Biricik, Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Metik, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Tarsus Tenekeciler Odası  Başkanı Mustafa Güç yetmez, Tarsus Seyyar Sabit Tuhafiyeciler ve Züccaciyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, Mersin Oto Sanatkarları Odası Başkanı Ayhan Kabaali, Mersin Manavlar Odası Başkanı İzzet Mireş, Mersin Giyim Eşyaları Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Mersin Marangozlar Ve Mobilyacılar Odası  Başkanı Bekir Yücesoy, Tarsus Kahveciler ve Eğlence Yerleri Odası Başkanı Halil Şekerci, Tarsus Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, Tarsus Berberler Ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz, Aydıncık Şoförler Ve Nakliyeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocaoğlu, Tarsus Bakkallar Ve Bayiler Odası Başkanı Erdoğan Yalçın, Erdemli  Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Mersin Camcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Torun, Nakliyeciler Sitesi Başkanı Mehmet Bozkurt ve siyasi parti başkanları konuk olarak katıldılar.

Oluşturulan divandan sonra Mersin Şoförler ve Otomobilciler odasının hesap ve faaliyet raporlarının okunup ibrasını takiben seçimlere geçildi. Üyelerin saat 17.00’a kadar oy kullandığı seçimde adaylardan Başkan Veysel Sarı 1117 oyun 806’sını alarak tekrar seçilirken, Hüseyin Sezgin 200,  Mehmet Oymak ise 111 ve oy aldı.

Divan Başkanı TŞOF Hukuk Baş Müşaviri Hüseyin Cahit Yıldırım’ın sonuçları ilan etmesi ile kesinleşen seçimlerde Veysel Sarı, kullanılan 1117 oydan 806 oy alarak tekrar Mersin Taksiciler, Kamyoncular, Kamyonetçiler, Otobüsçüler, Otomobilciler ve Şoförler esnaf Odası başkanlığına seçildiği ilan edilirken Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Yusuf Yazıcı, Halit Şimşek, Erkan Kaya, İsmail Alsat, Şirin Güler, Salman Yuca, Halil Ummak, Hasan Küçüktunç, Rıfat Özkür, Süleyman Koç seçildi. Denetim kurulu ise Hanefi Cihan, Orhan Alkoyun, Erdal Arslan’dan oluştu.

Veysel Sarı yaptığı ilk teşekkür konuşmasında, yeni dönemde de kendisine oy veren, vermeyen herkesi kucaklayan hizmetler yapacağını ifade etti. “ Ulaştırma sektöründe çalışan bütün meslektaşlarımın destekleriyle % 80 e yakın oy farkıyla yeniden başkan seçildim. Katkısı olan tüm kardeşlerime ayrı, ayrı teşekkürler ederim. Bu can bende olduğu müddetçe ve sizin destekleriniz sürdükçe hizmet etmeye devam edeceğim. Bu oda sizin evinizdir” dedi.

   
Paylaş :
Etiketler :  İÇERİK ARA
 
  


VİDEO TANITIMHAVA DURUMU

..


KARAYOLLARI DURUMUGÜNLÜK GAZETELERSON DUYURULAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
     
 
Mersin
Kamyoncular, Kamyonetçİler, Otobüsçüler,
Otomobİlcİler ve Şoförler Esnaf Odası
Resmi Web Sitesi


Adres :
Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN

Telefon :
0 324 337 33 66 | Fax : 0 324 337 34 31

E-Mail :
bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr

Web :
www.mersinsoforlerodasi.org.tr

 

  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası | Resmi Web Sitesi | mersinsoforlerodasi.org.tr Copyright © 2017-2024 Tüm hakları saklıdır. URA MEDYA