ANASAYFA    |    BİLGİ EDİNME    |    İLETİŞİM    

 
20:20   VALİMİZ ALİ HAMZA PEHLİVAN’A HOŞ GELDİNİZ ZİYARETİ.    11:42   BAŞKAN SARI SÜRÜCÜLERİ KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ KONUSUNDA UYARDI.    10:49   BAŞKAN VEYSEL SARI TATİLE GİDECEK SÜRÜCÜLERİ UYARDI    21:30   BAŞKAN VEYSEL SARI JANDARMA TEŞKİLATININ 183. YILINI KUTLADI    12:11   BAŞKAN VEYSEL SARI 4.KEZ TŞOF YÖNETİMİNDE    17:11   TAKSİCİLERE YENİ SİSTEM: MÜŞTERİ, ŞOFÖRÜ PUANLAYACAK    09:43   MERSİN ESNAFI TALAT DİNÇER DEDİ    09:30   BAŞKAN VEYSEL SARI MESAİ ARKADAŞLARIYLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ    12:18       10:33    BAŞKAN VEYSEL SARI’DAN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA.    12:47   İYİ PARTİ MERSİN İL BAŞKANLIĞINDAN BAŞKAN SARI’YA ZİYARET    10:48       09:32   ŞOFÖRLERİN “İMDAT” ÇIĞLIĞI…    11:46   MHP TOROSLAR İLÇE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN SARI’YI ZİYARET.    10:43   MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ OLCAY KILAVUZ BAŞKAN VEYSEL SARIYI ZİYARET ETTİ.    12:25   BAŞKAN VEYSEL SARI VE YÖNETİMİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ ASLAN’I ZİYARET ETTİ.    12:23   MERSİN ULAŞIM SEKTÖRÜ ÖTV’SİZ YAKIT İSTİYOR    12:17    MİLLETVEKİLİ HACI ÖZKAN BAŞKAN SARI’YI ZİYARET ETTİ.    08:59   TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ATSIZ AFŞIN YILMAZ’DAN BAŞKAN SARI’YI ZİYARET.    14:08   VEYSEL SARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN BAŞKAN VAHAP SEÇER’E ZİYARET.   

 
TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI’YI ZİYARET.
 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı, Mersin İl Başkanı, üç Merkez İlçe başkanı Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

 

Tarih : 14 Ekim 2021 Perşembe 10:56

 

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİNDEN BAŞKAN SARI'YI ZİYARET.

 

 Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı, Mersin İl Başkanı,  üç Merkez İlçe başkanı  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca, İl Saymanı Canan Gürler, İl Başkan Vekili İsa Çelik, Yenişehir İlçe Başkanı M. Ekrem Gültekin, Mezitli İlçe Başkanı Kerim Özel, Toroslar İlçe Başkanı Erdal Baran ile bazı kurul üyelerinin yer aldığı ziyarette İl  Başkanı Sema Tunca başkan Sarı’ya buket çiçek verdi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan yardımcısı öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun olduğunu ifade eden başkan Veysel Sarı Mersin Şoförler Odası çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) olarak saha çalışmalarını sürdürdüklerini  ve Mersin’in en büyük Meslek kuruluşlarından birisi olan Mersin Şoförler ve Odasında Başkan Veysel Sarı’yı ziyaret etmekten çok mutlu olduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt ise TDP’nin yapısı, hedefleri ve  çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Yaklaşık bir saat  süren ziyaret toplu fotoğraf çekimleri ile sonlanırken Başkan Veysel Sarı Sarı, TDP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Delikurt, Mersin İl Başkanı Sema Tunca ile  İlçe Başkanlarının ziyaretlerinden memnuniyetini bir kez daha belirterek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.  

   
Paylaş :
Etiketler :  İÇERİK ARA
 
  


VİDEO TANITIMHAVA DURUMU

..


KARAYOLLARI DURUMUGÜNLÜK GAZETELER   
     
 
Mersin
Kamyoncular, Kamyonetçİler, Otobüsçüler,
Otomobİlcİler ve Şoförler Esnaf Odası
Resmi Web Sitesi


Adres :
Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN

Telefon :
0 324 337 33 66 | Fax : 0 324 337 34 31

E-Mail :
bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr

Web :
www.mersinsoforlerodasi.org.tr

 

  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası | Resmi Web Sitesi | mersinsoforlerodasi.org.tr Copyright © 2017-2022 Tüm hakları saklıdır. URA MEDYA