ANASAYFA    |    BİLGİ EDİNME    |    İLETİŞİM    

 
01:55   MERSİN ŞOFÖRLER ODASI TİCARİ ARAÇLARI İLAÇLAMA SİSTEMİ KURDU    10:20   KUTLU OLSUN    12:13   MERSİN ŞOFÖRLER ODASI ÜYESİ TAKSİCİLERİ UNUTMADI    15:01       14:18       13:36   BAŞKAN VEYSEL SARI’DAN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA.     16:31       12:31       08:15   BAŞKAN VEYSEL SARI, MERSİN’DE İLAÇLANMAMIŞ TAKSİ KALMAYACAK    11:55       09:37   KUTLU OLSUN    11:34   ARAÇLARIN İLAÇLANMA GİDERİ ŞOFÖRLER ODASINCA KJKARŞILANIYOR    12:33   “YOLCU TAŞIMAARACI KULLANIM” EĞİTİMİ BAŞKAN BAŞKAN SEÇER’İN KATILIMI İLE MERSİN ŞOFÖRLER ODASINDA BAŞLADI.    12:15   MERSİN’DE ŞOFÖRLER ODASI HİZMET BİNASI İLE TAKSİ VE DOLMUŞLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR.     11:37   BAŞKAN VEYSEL SARI 33 ŞEHİDİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI.    12:28       11:19   MERSİN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI VM MEDİCAL PARK HASTANESİ İLE İNDİRİM PROTOKÜLÜ İMZALADI.    11:46   ODAMıZ ÜYELERINE DUYURULUR;    10:41       10:20      

 
TAKSİCİLERDEN BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ…
 

Mezitli İlçesi yağmur taksi durağı şoförleri Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi. Başkan Veysel Sarı’da kendisini ziyaret eden taksicilere proje aşamasındaki yenilikler konusunda bilgi verdi.

 

Tarih : 5 Aralık 2018 Çarşamba 13:09

Mersin büyükşehir Belediyesi ile Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odasının işbirliği sonucu Mersin’in 77 noktasına yapılan modern taksi duraklarıyla kendilerine sağlanan korunaklı bir ortamda faaliyet gösteren Mersin’li taksiciler, bu memnuniyetlerini ifade etmek üzere Başkan Veysel Sarı’ya teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. 

Önceki gün de Mezitli Yağmur taksi durak başkanı Gökhan Mete, 2. Başkan Nurittin Aslan Emin Yıldız ve Şahap Kıran Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı makamında ziyaret ederek bir teşekkür plaketi verdi.

Taksicilerin kendisini ziyaretinden çok mutlu olduğunu belirten Başkan Veysel Sarı duygularını şu sözlerle ifade etti.

“Bu makamda olmamın nedenlerinden biriside, taksici esnafımıza bir disiplin içinde daha modern ve huzurlu çalışma ortamı sağlamak içindir. Bugün modern Mersinimize yakışan taksi durakları projemizi geçmiş dönemde yerel yöneticimize maalesef kabul ettirememenin üzüntüsünü yaşamıştık.  Şimdi ise, Büyükşehir Belediyemizle birlikte ilk etapta Mersin’in 77 noktasına yapılan yeni taksi durakları taksici esnafımızı yazın sıcaktan, kışın yağmur ve soğuktan koruyacağı gibi Mersin halkına daha iyi, daha huzurlu ve daha kontrollü hizmet verilmesini de sağlayacaktır. Ayrıca, bu duraklarınız taksi plakalarına tahsisli olup geçmişte bazı açıkgözlerin yaptığı gibi kesinlikle araçsız alınıp satılamayacaktır” dedi.

BAŞKAN SAR, “TAKSİCİMİZE VE MERSİN HALKINA HİZMETLERİMİZ BUKADARLA KALMAYACAK”…

Başkan Veysel Sarı taksici konuklarına proje aşamasındaki bazı yaptırımların neler olacağına da dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü.

“Mersin’de odamıza kayıtlı 1583 taksicinin kayıtlı olmasına karşın 850 faal olarak hizmet veren taksicimiz vardır. Kentimiz hızla büyümekte ve bizde bu büyümeye yeniliklerle katkı vermek durumundayız. İyi şeyler olacaktır. Öncelikle yolcularımızın ve sizlerin can güvenliğini sağlamak durumundayız. Taksicilik incelik, özveri ve ahlaklı olmayı gerektirir. Taksileriniz mülkiyeti sizin, ancak daha sonra aldığınız yolcunundur. Maalesef son günlerde bazı illerde hiç tasvip etmediğimiz olaylar yaşanmıştır. Bu nedenle yasa gereği İzmir’de başlatılan merkezden kameralı kontrol sistemini Mersinde de hayata geçireceğiz. Bunun için odamızın bir katına bu sistemi kuracak bu sistemde gerektiğinde en yakındaki taksiler çağrıya da yönlendirilecektir. Ayrıca, Turistik bölgelerde zorunlu olarak başlatılacak eğitimle de davranış, konuşma ve yabancı dil  kursları da düzenlenecek, araçlarda yolcularımızın rahatı ile internete erişimi de sağlanacak ve taksici esnafımızla Mersin halkına hizmetlerimiz bu kadarla kalmayacaktır”.

   
Paylaş :
Etiketler :  İÇERİK ARA
 
  


VİDEO TANITIMHAVA DURUMU

..


KARAYOLLARI DURUMUGÜNLÜK GAZETELER   
     
 
Mersin
Kamyoncular, Kamyonetçİler, Otobüsçüler,
Otomobİlcİler ve Şoförler Esnaf Odası
Resmi Web Sitesi


Adres :
Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN

Telefon :
0 324 337 33 66 | Fax : 0 324 337 34 31

E-Mail :
bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr

Web :
www.mersinsoforlerodasi.org.tr

 

  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası | Resmi Web Sitesi | mersinsoforlerodasi.org.tr Copyright © 2017-2019 Tüm hakları saklıdır. URA MEDYA